تبلیغات
اتومبیل.گاز.حرکت - NFS اخبار اعلام بسته سرعت نهایی
Announcing the Ultimate Speed Pack


منبع : سایت رسمی need for speed
شما فکر می کنید که می دانید سرعت.

دوباره فکر کنید.

در تاریخ دسامبر 18، شما قادر خواهید بود به وزارت دفاع بازی خود را با پنج تن از sickest ترین اتومبیل ludicrously سریع تا کنون ساخته شده است.

ما در حال شکستن تفنگ بزرگ بسته سرعت نهایی و انداختن مک لارن را 4 میلیون دلار LM F1، آثار هنری مینیمالیستی Lambo را، J Aventador، آهنگ، متمرکز Pagani Zonda R، حاکم بوگاتی را جهان قهرمان سرعت، بوگاتی ویرون گراند ورزشی ویتس و وحشی Hennessey 275 مایل ساعت وحش ragtop، GT زهر.
Pagani Zonda R


سرعت فوق العاده، شتاب و دست زدن به این اتومبیل پیشنهاد کمک خواهد کرد که شما بچه ها دوستان خود را مضروب پرونده اخیر اتولوگ. سریع تر از طریق دوربین های سرعت و بیشتر از طریق بیلبوردها برای از بین بردن چهره دوستان خود را از خود راضی از تابلوهای تبلیغاتی در سراسر شهر Fairhaven.

بسته سرعت نهایی ارائه می دهد راه بیش از فقط یک آمار جدید از سرعت است. ما می خواستیم برای پیدا کردن یک راه به نمایش گذاشتن آنچه که این اتومبیل می تواند انجام دهد، بنابراین ما با یک سری از وقایع جدید برای هر یک از ماشین آمد و ایجاد رویداد جدید جستجو مسابقه فقط برای Hennessey. از آنجا که سرعت مانند است که به دست آورده است.
Most Wanted Billboard
شما می توانید یک کل بزرگ 25 جدید مسابقه سرعت بالا اجرا می شود و سرعت و بیش از 70 نقاط عطف سرعت مضمون، به علاوه پشته از پاداش های اضافی و آنلاک لذت ببرید.
شما قادر خواهید بود برای دریافت بسته در دسامبر 18th از فروشگاه بازی بر روی Xbox Live ® بازار 800 امتیاز MS، پلی استیشن ® شبکه $ 9.99 در شمال امریکا و منشاء $ 9.99.


تاریخ : یکشنبه 26 آذر 1391 | 05:10 ب.ظ | نویسنده : داریوش | نظرات

  • جوجه کام
  • چند رسانه ای پارس
  • کارت شارژ همراه اول